Banky.cz Bankovní poradna zdarma Spoření #22958, Penzijní spoření - výpis za rok 2023

Penzijní spoření - výpis za rok 2023, Spoření

Stavební spoření s bonusem 8 500 Kč
12.2.2024 Spoření

Dobrý den, proč mi banka neposlala výpis z důchodového spoření? Spořím 1 500 Kč měsíčně.

Dobrý den,

máte prosím staré penzijní připojištění nebo nové doplňkové penzijní spoření? Výsledky penzijního připojištění za rok 2023 budou známy až v květnu 2024. Výsledky doplňkového penzijního spoření je možné sledovat průběžně každý týden.

Mohlo dojít k pochybení na straně vaší penzijní společnosti - kontaktujte prosím vaši penzijní společnost a požádejte o zaslání výpisu. Některé penzijní společnosti zasílají výpisy emailem či přes internetové bankovnictví (např. Česká spořitelna).