Banky.cz Bankovní poradna zdarma Platba #5743, Platba online kartou a potvrzení SMS

Platba online kartou a potvrzení SMS, Platba

13.1.2019 Platba

Dobrý den, když platím pomocí Mastercard od Qqua bank online na internetu, např. v eshopu, je možné nějak nastavit např. od 500 Kč nahoru potvrzení jednorázovým heslem pomocí SMS? Pěkný zbytek dne, Martin

Dobrý den,

Equa bank toto bohužel stejně jako většina dalších bank neumožňuje. Sám se tomu divím, neboť se jedná o technicky jednoduché řešení s velkou přidanou hodnotou. Doporučuji Air Bank, u které je potvrzení každé online platby pomocí SMS kódu standardem.