Banky.cz Bankovní poradna zdarma Platba #10855, Platba poštovní poukázkou A

Platba poštovní poukázkou A, Platba

2.8.2020 Platba

Dobrý den, jak dlouho trvá poslání peníze ze složenky na účet České Národní Banky? Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

záleží na rychlosti zpracování na straně České pošty, obvykle 3-4 pracovní dny. Poplatek za poštovní poukázku A vyjde min. na 39 Kč (platby vybraných daní jsou od poplatku osvobozeny). Proto doporučuji posílat peníze výhradně z účtu, kde je rychlost připsání příjemci garantována do druhého pracovního dne a platby jsou zcela zdarma (rychlejší a levnější).