Banky.cz Bankovní poradna zdarma Pojištění #4097, Pojištění odpovědnosti za škody zaměstnavateli

Pojištění odpovědnosti za škody zaměstnavateli, Pojištění

Životní pojištění od expertů
5.12.2017 Pojištění

Dobrý den, ráda bych se zeptala na kalkulaci pojistky na blbost. Budu nastupovat do nového zaměstnání jako pracovník logistiky a řidič VZV. Děkuji

Dobrý den,

pojištění odpovědnosti se dělí na škody způsobené v občanském životě a škody způsobené zaměstnavateli při výkonu povolání/řízení motorových vozidel. Budete-li ve své nové práci obsluhovat motorová vozidla či VZV, lze pojištění odpovědnosti určitě doporučit. Výše pojistného bude přímo úměrná výši pojistné částky (pojistného limitu - jak velkou škodu za Vás pojišťovna v případě nehody zaplatí). Doporučuji Direct pojišťovnu.