Banky.cz Bankovní poradna zdarma Hypoteční poradna #5848, Předčasné splacení hypotéky

Jaké jsou pravidla předčasného splacení hypotéky u České spořitelny?

Sjednejte si hypotéku online

Dobry den, zajimam se o pravidla predcasneho splaceni hypoteky. Jedna se o podminky Ceske Sporitely - uver 2 mil. Kc, obdobi 30 let, urok 2%, celkova castka ke splaceni 2,6 mil. Kc. V pripade kdy bych se po 2 letech rozhodl splatit celou hypoteku, budu potrebovat doplatit zbylou cast do 2 mil. Kc nebo do 2,6 mil. Kc? Dekuji

Dobrý den,

částka 2,6 mil. Kč Vám říká, že pokud byste úvěr splácel celých 30 let, zaplatíte na úrocích 600 000 Kč. Splatíte-li úvěr dříve, zaplatíte méně. Ročně můžete splatit mimořádně bez sankcí 25%. Splatíte-li celý úvěr po dvou letech, bude zaplacený úrok navíc činit pouze necelých 80 000 Kč.