Banky.cz Bankovní poradna zdarma Karta #6901, Předplacená debetní karta

Předplacená debetní karta, Karta

25.6.2019 Karta

Dobry den, je možné koupit v Praze předplacenou debetní Mastercard/Visa? Něco jako gift card. Pokud ano, tak v jaké hodnotě max?

Dobrý den, předplacenou kartu Mastercard poskytují následující české banky a finanční instituce:

  •  Česká spořitelna - karta Biip je společným produktem ČS a její dceřiné společnosti Mopet CZ - užití je limitováno na děti od 10 do 18 let, s tím souvisí upozornění a přehledy pro rodiče.
  • Blesk peněženka - běžně lze dobít do výše 10 tisíc Kč, lze sjednat zvýšený limit 55 tisíc/rok.
  • ČSOB - COOL karta , nebo Dobrý karta COOP - limity pro dobíjení byly nastaveny na 3.500 pro anonymní využití, 60.000 při registraci přes webový portál a 600.000 při plném ověření totožnosti na poště.
Kromě toho existuje několik aplikací, či zahraniční poskytovatelé. Ve vašem případě tedy asi bude nejvhodnější ČSOB, resp. zřejmě k využití i na poštách jako Poštovní spořitelna ERA.