Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #5035, Předschválená půjčka

Má smysl žádat o předschválený úvěr, pokud máte nebankovní půjčky?

Nejlevnější půjčka od Zonky
14.8.2018 Půjčka

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda má smysl vyplnit si žádost o předschválený úvěr, pokud mám ještě nesplacené závazky z nebankovních půjček. Děkuji předem za odpověď.

Dobrý den,

výše předschváleného úvěru se počítá automaticky dle Vašeho příjmu zasílaného na účet. Teprve po podání žádosti banka skrz registry prověřuje ostatní závazky. Půjček (bankovních i nebankovních) můžete mít libovolné množství, jen je musíte stíhat splácet. Pokud by Váš příjem stačil na splácení současných nebankovních půjček i nového úvěru od banky, není problém získat další půjčku.