Banky.cz Bankovní poradna zdarma Hypoteční poradna #16162, Příjmy od více zaměstnavatelů

Příjmy od více zaměstnavatelů, Hypoteční poradna

Sjednejte si hypotéku online
21.12.2021 Hypoteční poradna

Dobrý den, jak se obecně banky staví k příjmům ze dvou zaměstnání? Pracuji u dvou sesterský společností (mají stejného majitele), u obou na HPP na dobu neurčitou, nicméně z regulatorních důvodů prostě není možné (společnosti mají lehce odlišný předmět podnikání atd) vše dát jen pod jednu smlouvu. Celkové příjmy přesahují 100 tis. CZK, nicméně jsou v poměru cca 60:40 v rámci jednotlivých HPP. Díky

Dobrý den,

obecně není problém mít příjmy od více zaměstnavatelů. Máte-li na obě aktivity řádnou pracovní smlouvu, nebudou mít banky s tímto žádný problém. Doporučuji podmínky hypotéky.