Pro internetové platby, Běžný účet

13.11.2019 Běžný účet

Dobrý den, chtěl jsem si zřídit nový účet na platby na internetu v ČR a zahraničí a celkově pro platby na internetu jako např. Paypal, Aliexpress, ps store atd. tj. účet pokud by někdo nějak zneužil, tak by na něm bylo omezené množství prostředků a můj hlavní účet by zůstal nedotčen. Můžete mi doporučit 3-4 nejvhodnější banky (účty) zaměřené na online bankovnictví? Informací je přehršel a už se v tom ztrácím. Děkuji

Dobrý den,

od poloviny letošního roku musí být každá online platba kartou autorizována (např. potvrzením SMS). Není tak již možné zneužití karty jako v minulosti jen na základě znalosti čísla karty, data expirace a CVV/CVC kódu. Jinak lze samozřejmě doporučit Equa bank, Air Bank, Creditas a další banky, které nabízejí vedení účtu zcela zdarma a bez podmínek.