Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #14378, Proč mi nikdo nechce půjčit?

Proč mi banka zamítá žádosti o půjčku, když splácím všechny své závazky řádně?

Nejlevnější půjčka od Zonky
27.5.2021 Půjčka

Dobrý den, žádala jsem cca 10x o půjčku a pokaždé mi byla zamítnutá, a v bance mi napsali, že mi nemohou půjčit z důvodu negativního záznamu. Akorát já vše splácím řádně a žádné jiné závazky nemám. Myslíte že by důvod mohl být ty zamítnuté žádosti? Děkuji

Dobrý den,

do registrů (BRKI, NRKI) se Vám zapisuje každá zamítnutá žádost o půjčku. Pokud Vás odmítlo 10 bank/nebankovních poskytovatelů úvěrů, nemá smysl žádat znovu o půjčku jinde (každý uvidí předchozích 10 zamítnutí a ani Vás nebude brát vážně). S další žádostí počkejte min. 6 měsíců.