Banky.cz Bankovní poradna zdarma Hypoteční poradna #15379, Prodej nemovitosti a úvěr ze stavebního spoření

Prodej nemovitosti a úvěr ze stavebního spoření, Hypoteční poradna

Sjednejte si hypotéku online

Dobrý večer, před časem jsem od stavební spořitelny dostala překlenovací úvěr na nemovitost, kterou bych nyní ráda prodala. Nemovitostí samotnou neručím, dle smlouvy ručím pohledávkou ze stavebního spoření, které si u dané banky platím. V případě, že nemovitost prodám, bude třeba překlenovací úvěr doplatit? Děkuji.

Dobrý den,

doporučuji toto konzultovat přímo se stavební spořitelnou, abyste prodejem nemovitosti případně neporušila podmínky poskytnutého úvěru ze stavebního spoření.