Prodej zástavy bankou, Reality

Sjednejte si hypotéku online
24.6.2019 Reality

Dobry den, 14.06. 2019 mne prisel dopis odstoupeni od smlovy od CMSS s tim, ze mam do 30.06. 2019 zaplatit pohledavku ve vyse 962 000 korun. Po uplynuti lhuty pokud dobrovolne nezaplatim bude zahajen vykon zastavniho prava. Od zahajeni zastavniho prava ve lhute 6 mesicu bude zahajen prodej zastavy za ucelem splaceni dluhu. Prosim co mam delat, jak dal potupovat? Nechci prijit o dum. Predem dekuju za odpoved.

Dobrý den,

při porušení smluvních podmínek úvěru banky úvěr zesplatňují (požadují navrácení všech peněz do 15 dnů). Jak jste porušil smluvní podmínky, proč Vám banka úvěr zesplatnila? Nejčastěji se tak stává z důvodu opakovaného nesplácení. Pokud jste úvěr řádně nesplácel, není jiné cesty než nemovitost prodat a z výtěžku uspokojit Váš dluh vůči bance. Jestliže se jednalo pouze o omyl a peněz máte dost, zkuste s bankou dojednat jiné řešení.