Jak získat úvěr bez závazků a jaký příjem je potřeba?

Nejlevnější půjčka od Zonky
5.10.2019 Půjčka

Dobry den, mohu zadat o uver, kdyz nemam deti a nic neplatim a je mi 18 let, zamestnan? A jaky vydelek potrebuji abych uver ziskal? Dekuji

Dobrý den,

půjčka ihned po dosažení plnoletosti není nejštastnějším vykročením do života, doporučuji přečíst náš článek Finanční hříchy mladých. Pro získání půjčky je třeba mít dostatečně vysoký plat (závisí na výši půjčky, resp. měsíční splátce), nebýt ve zkušební ani výpovědní lhůtě a nemít negativní záznamy v registrech dlužníků. Do 21 let máte v životě několik omezení, nemůžete vykonávat určité profese, řídit nejsilnější motorky a v USA Vám neprodají třeba ani skleničku alkoholu. Mnoho bank Vám nebude ochotno půjčit a když už ano, tak pouze velmi malou částku za vysoký úrok.

Doporučuji se bez půjček v životě zcela obejít. Půjčovat si peníze má smysl jen za účelem investic (např. koupě bytu na hypotéku, rozjezd podnikání), nikoliv na spotřebu (auto, nábytek, elektronika, dovolená, dárky). Pokud se bez půjčky neobejdete, vyčkejte ještě 3 roky. Určitě se vyvarujte nebankovních poskytovatelů úvěrů, to je rychlý začátek konce.