Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #1478, Refinancování úvěru na mateřské dovolené

Refinancování úvěru na mateřské dovolené, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
11.7.2014 Půjčka

Dobry den, muj problem je ze mam uver v bance ale v soucasne dobe jsem na materske dovolene a jsem sama s ditetem takze je na me moc vysoky a potrebovala bych ho bud snizit nebo jit do oddluzeni. Bohuzel podle zakona mam uvery jen u jednoho veritele takze k oddluzneni nemuze dojit? Muzete mi nekdo z Vas prosim pomoci? Obracim se proto na Vas Dekuji. Valerie

Dobrý den,
lidem na MD stejně jako jinak ekonomicky pasivním jedincům (důchodci, nezaměstnaní) důrazně nedoporučuji brát jakýkoliv úvěr - rychlá cesta do pekel.
Můžete zkusit úvěr refinancovat u jiné banky a prodloužením splatnosti snížit měsíční splátky (doporučuji např. Air-Bank, Equa Bank či ZUNO), ale vždy bude záležet na Vašich příjmech a výši úvěru. Minimální vyžadovaný příjem bankami pro poskytnutí úvěru bývá kolem 8 000 Kč (v případě jedince bez závazků - být sama s dítětem na MD je náročné i bez úvěru).
Kolik dlužíte?
Jaké jsou Vaše příjmy?
Jste zaměstnaná na dobu neurčitou? (máte zajištěné pracovní místo po skončení MD?)

Petr JermářBanky.cz