Banky.cz Bankovní poradna zdarma Hypoteční poradna #14167, Schválí mi hypotéku se záznamem v registrech?

Schválí mi hypotéku se záznamem v registrech?, Hypoteční poradna

Sjednejte si hypotéku online

Dobrý den, je možnost, že Česká spořitelna schválí hypotéku, když má partner záznam v registru jako spoludlužník na dluhu s rodiči, kteří tam měli chvíli neplacení ale pak vše doplatili? A on o tom ani nevěděl. Jedná se o rok 2018. Mě spíš zajímá, jestli tu je šance schválení. Bankéř mi poradil sepsat k tomu vyjádření, které se předloží take schvalovateli.

Dobrý den,

přijde na to, kolik a jak dlouho váš přítel dlužil po splatnosti. Menší prohřešek starý 3 roky by mohl být tolerován, resp. banka může prohřešek kompenzovat vyšší úrokovou sazbou.