Banky.cz Bankovní poradna zdarma Podvod #21896, Sjednání půjčky online

Sjednání půjčky online, Podvod

13.8.2023 Podvod

Dobrý den, někdo se pravděpodobně naboural do mého internetového bankovnictví. Naštěstí peníze nestihl odcizit, účet jsem poměrně rychle zablokovala. Ovšem zajímá mě, jak lze naložit s případnými daty, která zde mohli podvodníci najít - číslo OP, RČ, adresa, telefonní číslo. Lze si na tyto údaje vzít například bankovní či nebankovní půjčku? Děkuji.

Dobrý den,

pro sjednání půjčky online jsou vždy vyžadovány kopie 2 dokladů totožnosti. Samotné osobní údaje (jméno, RČ, číslo OP atd.) zneužitelné nejsou.