Banky.cz Bankovní poradna zdarma Spoření #3864, Stavební spoření pro vnouče

Stavební spoření pro vnouče, Spoření

Stavební spoření s bonusem 8 500 Kč
25.9.2017 Spoření

Dobrý den, babička by ráda posílala vnoučeti měsíčně 4 300 Kč na spoření. Jaký produkt byste prosím doporučili? U stavebního spoření, je tam nějaké maximum? To bychom v tomto případě asi přešvihli. Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

stavební spoření není nikterak omezeno výší vkladu, je možné ukládat měsíčně i 4 300 Kč. Stavební spoření doporučuji sjednat online u České spořitelny s cílovou částkou 300 000 Kč. Při sjednání online činí poplatek za sjednání pouze 495 Kč (jinak 1% z cílové částky, tedy 3 000 Kč). Roční poplatek za vedení spoření 324 Kč. Ke stavebnímu spoření si nechte zřídit bezplatný pasivní internetbanking a budete moci kdykoliv zkontrolovat online celou historii spoření (připsané platby, státní podpory, atd.). Obejdete se tak bez papírového výpisu, za který byste jinak ročně platila další desítky korun.