Úvěr na koupi penzionu, Hypoteční poradna

Sjednejte si hypotéku online

Dobrý den, chtěl bych koupit penzión v hodnotě 8.000.000 Kč. Příjem máme s manželkou 45.000 Kč čistého. Vlastníme dva byty jeden v hodnotě 2.400.000 Kč a druhý 1.000.000 Kč, potom dvě garáže v hodnotě 500.000 Kč. Žádné nemovitosti nejsou zatížené hypotékou. Nemáme žádné dluhy. Volné finanční prostředky máme 1.000.000 Kč Penzion je zaveden a není problém prokázat Cash Flow. Je možné použít naše nemovitosti do zástavy a budoucí penzion aby jsme dostali hypotéku 7.000.000 Kč budoucí příjmy s penziony by byli prokázány +45.000 Kč ze zaměstnání. Žena má Mgr. vzdělání a oba dva máme smlouvu na dobu neurčitou. Prosím o radu jak nejlépe zafinancovat budoucí penzion. Děkuji

Dobrý den,

samotný příjem 45 000 Kč ze zaměstnání by nestačil, neboť banka Vám coby fyzickým osobám může půjčit max. devítinásobek ročního příjmu (4,86 mil. Kč). Bude třeba započítat příjmy z provozování penzionu a úvěr pravděpodobně pojmout jako podnikatelský s ručením všemi ostatními nemovitostmi. Doporučuji kontaktovat naše úvěrové specialisty prostřednictvím hypoteční kalkulačky, kteří s Vámi vše proberou a navrhnou nejlepší možné řešení.