Více žádostí o hypotéku, Hypoteční poradna

Sjednejte si hypotéku online

Dobrý den, je možné podat 2 totožné žádosti o úvěr do jedné banky přes 2 různé finanční zprostředkovatele, aniž by to navzájem nějak ovlivnilo nabídky? Jak je to v takovém případě s odhadem nemovitosti? Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

možné to samozřejmě je, ale takovýto postup Vás spíše poškodí, neb v systému bude vidět druhá rozpracovaná žádost. Chcete-li získat co nejlepší podmínky pro hypotéku (nejnižší úrok, nulové poplatky, atd.), obraťte se na nezávislého hypotečního poradce, který obejde všechny banky a vyjedná Vám co nejlepší podmínky. Teprve po Vašem odsouhlasení finální nabídky podá jednu žádost do jedné banky. Jakýkoliv jiný postup Vás buď poškodí v registrech (kde jsou vidět i rozpracované žádosti) nebo nepovede k získání nejlepší nabídky.