Výpis z rejstříku exekucí, Exekuce a insolvence

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jsou weby, které nabízí výpis z Centrální evidencí exekucí věrohodné? Nedávno jsem narazil na web. Zarazilo mě, že vyhledávání probíhá pouze podle jména, příjmení a data narození. Měl jsem za to, že vždycky se hledá podle rodného čísla. Nejedná se v tomto případě a případech podobných o podvodné stránky?

Dobrý den,

výpis z rejstříku exekucí nabízí mnoho subjektů. Jméno a datum narození nejsou nijak zneužitelné údaje. Nedůvěřujete-li neznámým webům, nechte si výpis vyhotovit na vybraných pobočkách České pošty (50 Kč/1 strana).