Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #18554, Výše nebankovní půjčky

Výše nebankovní půjčky, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
21.7.2022 Půjčka

Dobrý den, bohužel jsem poskytl podvodníkům kopie řidičského a občanského průkazu. Po zjištění stavu jsem oba průkazy zneplatnil. Do jaké výše si mohli vzít půjčku v nebankovním sektoru online? Děkuji

Dobrý den,

půjčku online lze na tyto kopie dokladů sjednat i u bank. Bez zástavy banky půjčí max. 900 000 Kč - 1 mil. Kč. V nebankovním sektoru se půjčuje obvykle méně, ale přesná hranice stanovena není.