Co dělat, když právník poslal žádost o insolvenci na soud, i když jsem to nechtěl/a?

Dobrý den, mám dotaz. Než mi právník poslal žádost o insolvenci na soud, tak jsem žádala paní, která mi to vyřizuje a komunikovala s právníkem, aby žádost neposílali, že to nechci. Ale bez ohledu na mě to tam poslali. Dnes mi přišlo, že už jsem vyvěšená na soudě a že k tomu není odvoláni. A nevím, co teď teda s tím. Předem děkuji

Dobrý den,

v minulých dotazech jste si stěžovala na pomalého právníka, který Vám doposud na soud nedoručil Vaši žádost o insolvenci. Nyní se Vám nelíbí, že právník konečně onu žádost o insolvenci na soud doručil. V prvé řadě je nutné si ujasnit, jak vlastně chcete své finanční obtíže řešit. Zvládnete-li ze svého příjmu splatit během příštích 5 let aspoň 30% dluhů, pak je osobní bankrot nejlepším možným řešením.