Banky.cz Bankovní poradna zdarma Hypoteční poradna #12921, Zamítnutá žádost o hypotéku

Jaké jsou důsledky, když mi byla zamítnuta žádost o hypotéku a kde se to zaznamenává?

Sjednejte si hypotéku online

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, když žádám o hypotéku a nebyla mi schválena a byla mi zamítnuta, bude to někde vidět? Třeba v registrech? Po jak dlouhé době se to smaže? Děkuji

Dobrý den,

zamítnuté žádosti o hypotéky jsou viditelné v BRKI po dobu 6 měsíců.