Zamítnutí půjčky, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
6.10.2020 Půjčka

Dobrý den, informativně jsem zkoušela zažádat o půjčku online. V odpovědi stálo "Žádost nyní nemůžeme schválit - Vaší žádost jsme pečlivě posoudili a nyní Vám nemůžeme Úvěr poskytnout, důvodem jsou: Vnitřní podmínky Banky." Prosím Vás, co znamená vnitřní podmínky banky? Děkuji

Dobrý den,

banky nikdy nesdělují důvod zamítnutí žádosti o půjčku či hypotéku. Vždy Vám pouze odpoví obecně "půjčka/hypotéka nebyla schválena z důvodu vnitřních podmínek banky". Pod tímto zdůvodněním se tak může skrývat cokoliv (nedostatečný příjem, záznamy v registrech dlužníků, atd.).