Banky.cz Bankovní poradna zdarma Platba #15435, Zapomněla jsem heslo na PayPal

Zapomněla jsem heslo na PayPal, Platba

27.9.2021 Platba

Dobrý den, již jednou tu bylo uvedeno číslo na podporu Paypal. Mám účet, otázky si nepamatuji a telefonní číslo už nemám. Když tam zavolám, automat mě odkazuje na web. Nikdo to nezvedá, prosím o radu, bojím se sankcí za neaktivní účet.

Dobrý den,

je třeba kontaktovat technickou podporu PayPal a společnými silami obnovit přístup.