Jak získat hypotéku jako samoživitelka a co se stane v případě ztráty práce nebo vážné nemoci?

Sjednejte si hypotéku online
27.12.2020 Hypoteční poradna

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na pár věcí ohledně hypotéky, ale nevím kam mám jít nebo se zeptat co by pro mě bylo nejlepší. Ve zkratce, jsem samoživitelka, mám stálou práci a jsem bez dluhů. Bojím se, že na tu hypotéku nedosáhnu a když jo, tak když třeba přijdu o práci anebo vážně onemocním, co se pak bude dít. Děkuji

Dobrý den,

doporučuji prostudovat podmínky hypotéky a kontaktovat naše hypoteční poradce, kteří s Vámi vše proberou a doporučí nejlepší možné řešení. Přesně Vám spočítáme, na jak vysokou hypotéku dosáhnete a vysvětlíme všechna rizika nesplácení a možnosti řešení.