Jak získat hypotéku při základním vzdělání a investiční nemovitosti?

Sjednejte si hypotéku online

Dobrý den, mám dotaz ohledně poskytnutí hypotéky. Z důvodu finančních problému jsem nemohl dokončit střední školu, tudíž mám pouze základní vzdělání a můj dotaz spočívá v tom, zda jsem schopen dostat hypoteční úvěr. Momentálně mám hlavní pracovní úvazek (25 tis. Kč) a zároveň investiční nemovitost, která díky pronájmu generuje měsíčně 55 tis. Kč. Nemovitost je bez jakékoliv zástavy, tudíž může sloužit jako záruka (odhadovaná cena v 2022 byla 9,5 - 11 mil. Kč). Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den,

nedokončené středoškolské vzdělání není překážkou pro získání hypotéky. Příjem, resp. zisk z pronájmu, je uznatelný v určité výši. Kontaktujte prosím naše hypoteční poradce, kteří s Vámi vše proberou a doporučí nejlepší možné řešení.