Jak získat úvěr ve výši 400-500 tisíc korun s měsíčním příjmem 24 tisíc korun?

Nejlevnější půjčka od Zonky
28.11.2021 Půjčka

Dobrý den, mám dotaz. Zajímalo by mě, jestli bude možný úvěr 400-500k s měsíčním příjmem 24k čistého. Bude mi 20 let a stále bydlím s rodiči a ještě nějakých pár let budu. A celková částka co měsíčně musím přispívat je skoro nulová.

Dobrý den,

půjčku 500 000 Kč s čistým příjmem 24 000 Kč získáte (splníte-li ostatní podmínky půjčky). Dobře si ale rozmyslete, je-li takto velká půjčka tím nejlepším vykročením do života. Ve 20 letech se priority rychle mění a za pouhý rok může být všechno jinak (třeba si najdete přítelkyni, budete chtít spolu bydlet, atd.).