Jak získat půjčku 300-350 tisíc s 8-10 letým splácením a příjmem z invalidního důchodu a zaměstnání?

Nejlevnější půjčka od Zonky
18.2.2022 Půjčka

Dobrý den, měl bych dotaz. Tenhle rok mi bude 20 let, bydlím s rodiči a ještě pár let budu, můj příjem se skládá z invalidního důchodu 7,4 tisíc měsíčně a ze zaměstnání s příjmem 28 tisíc čistého a moje celkové náklady jsou, že měsíčně přispívám 2 tisíce na nájem. Celkově jsem na tom finančně velice dobře, i doma rodiče na tom jsou dobře. A zajímalo by mě, jestli bych mohl získat půjčku 300-350 tisíc s 8-10 ročním splácením. Nejsem v insolvenci ani exekuci a nikdy předtím jsem si peníze nepůjčoval. Děkuji vám moc za případnou odpověď.

Dobrý den,

máte-li měsíční příjem 35 400 Kč a výdaje jen 2 000 Kč, měl byste být schopen si 300-350 tisíc našetřit vlastními silami za 9-10 měsíců. Půjčku 300-350 tisíc Kč se splatností 8-10 let byste určitě získal, ale není to zbytečné? Přijde na to, nač byste si chtěl peníze půjčovat. Pravidla finanční gramotnosti říkají, že bychom si měli půjčovat jen na investice (např. nákup nemovitosti na hypoteční úvěr, americká hypotéka na rozjezd podnikání, atd.). Doporučuji náš článek Finanční hříchy mladých