Banky.cz Bankovní poradna zdarma Hypoteční poradna #11501, Získáme hypotéku bez vlastních zdrojů?

Získáme hypotéku bez vlastních zdrojů?, Hypoteční poradna

Sjednejte si hypotéku online
15.10.2020 Hypoteční poradna

Dobrý den, chtěli bychom si s manželem vzít hypotéku. Problém je, že manžel má už půjčku cca 550 tis a já si splácím auto v hodnotě 180 tis. Měsíčně dáme celkem na splátky 14 tis. Máme vyhlédnutý dům za 2,5 mil Kč. Je možné si vzít hypotéku a manželovu půjčku s hypotékou refinancovat? Takže by to vyšlo celkem na 3 mil? S tím, že bychom ještě potřebovali cca 100 tis na rekonstrukci? Je to vůbec možné? Mimochodem, abychom měli těch 10-20% na získání hypotéky, tak by nám pomohla tchyně tím, že by zastavila svůj byt. Děkuji

Dobrý den,

banky Vám mohou půjčit max. 80-90% ze zástavní hodnoty nemovitosti, tedy bez vlastních zdrojů by šlo vše řešit zastavením bytu tchyně. Pak by bylo možné si půjčit neúčelově i něco navíc na doplacení půjčky a rekonstrukci (s ohledem na celkovou zástavní hodnotu kupovaného RD a bytu tchyně). Vše ale bude záviset na výši vašeho příjmu. Kontaktujte prosím naše hypoteční poradce, kteří s Vámi vše proberou a navrhnou nejlepší možné řešení.