Všechny poplatky a služby spojené s bankovním účtem: přehled a srovnání

26.2.2020 Běžný účet

Dobrý den, vzhledem k tomu, že mi stávající banka začala zpoplatňovat transakce které jsem měl doposud zdarma, uvažuji o změně banky. Zajímají mne prosím opravdu všechny možné poplatky a v jaké výši by byly. Jedná se mi o poplatky spojené s příchozí, odchozí platbou v rámci ČR. Výběry z bankomatů ať už z vlastních tak cizích (pokud by byl 0 Kč, když provedu výběr nad nějakou částku, prosím o uvedení částky) a to jak v rámci ČR tak i zahraničí. Poplatky za vedení účtu, poplatky za vydání karty atd. Tedy všechny možné poplatky souvisejícím se službami založení a vedení, případně zrušení účtu. I případném úročení zůstatku peněz na účtu. Také mne zajímá, zda-li založit účet je možné on-line. Děkuji za odpověď a přeji krásný den.

Dobrý den,

běžný účet bez podmínek a poplatků dnes nabízí mnoho bank a některé nabízejí i zajímavé úročení (na běžném účtu až 1,6%, na spořícím účtu až 2,08%) a založení účtu online. Zkuste třeba Expobank nebo Equa bank