Banky.cz Bankovní poradna zdarma Běžný účet #20173, Změna telefonního čísla pro autorizaci

Ztratil jsem přístup k internetovému bankovnictví po zrušení SIM karty - jak si poradit?

21.12.2022 Běžný účet

Dobry den, ziji trvale v Kanade, ale mam v CR stale ucet,ktery pouzivam pokazde kdyz jedu do Ceska na navstevu. Nebo na bankovni prevody. Minuly mesic mi muj telefonni operator zrusil SIM kartu z duvodu nedostatecneho pouzivani. A protoze byl SMS klic propejeny s mym telefonnim cislem, nemam jak delat internetove platby a nemam pristup k internetovemu bankovnictvi. Byli byste mi s timto ochotni pomoci? Dekuji

Dobrý den,

změnu telefonního čísla pro přihlašování do internetbankingu a pro autorizaci plateb je třeba provést osobně na pobočce. Na dálku toto bohužel řešit nelze (banka nemá jak ověřit vaši identitu).