Banky.cz Bankovní poradna zdarma Podvod #15173, Zneužití osobních údajů

Sloučení PDF dokumentů: Je bezpečné je posílat emailem nebo bych měl vytvořit nové?

26.8.2021 Podvod

Dobrý den, chtěl jsem poslat OP a ŘP z obou stran přes email a abych neměl 4x PDF, na stránce combinepdf jsem si všechny pdf sloučil. Myslíte, že by se někdo mohl k dokumentům dostat? A pokud ano, neměl bych si je raději udělat nové? Děkuji

Dobrý den,

existuje celá řada online pdf merge webů a nemohu tušit, jak který web s daty nakládá. Jistější bude takto citlivá data zpracovávat offline.