Banky.cz Bankovní poradna zdarma Spoření #6620, Ztratil jsem vkladní knížku

Jak vybrat hotovost z vkladní knížky, kterou jsem ztratila?

Stavební spoření s bonusem 8 500 Kč
23.5.2019 Spoření

Chtela jsem se zeptat na otazku ohledne vkladni knizky. Mam u banky zalozenou vkladni knizku. Bohuzel jsem ji pri stehovani nekam zalozila a nemuzu ji momentalne najit. Potrebovala bych z te vkladni knizky vybrat hotovost. Je nejake reseni?

Dobrý den,

ztráta vkladní knížky nevadí. Na nejbližší pobočce vaší banky Vám peníze vyplatí po předložení OP a vystaví novou vkladní knížku. Zvažte však, nakolik má smysl mít peníze uložené na vkladní knížce, které banky úročí přinejlepším desetinami procent. Založte si spořící účet u Trinity Bank, která nabízí bez podmínek úrok 1,58%. Peníze máte kdykoliv k dispozici, účet ovládáte přes internetbanking z pohodlí domova. Spořící účet lze založit plně online (nemusíte ani na pobočku).