Banky.cz Bankovní poradna zdarma Spoření #19205, Zůstatek na vkladní knížce

Zůstatek na vkladní knížce, Spoření

Stavební spoření s bonusem 8 500 Kč
23.9.2022 Spoření

Dobrý den, jak mám reklamovat špatně napsaný zůstatek na vkladní knížce? Vybírala jsem včera 6 000 Kč, měla jsem 26 000 Kč a teď mám místo 20 000 Kč jen 16 000 Kč nebo 14 000 Kč, je to nečitelné. Děkuji

Dobrý den,

navštivte nejbližší pobočku vaší banky a podejte reklamaci. Vkladní knížky patří do minulého století, pro použití v dnešní době jsou velmi nevhodné. Doporučuji peníze převést na spořicí účet.