Stavební spoření 55+ - Spořící tarif
banky Moneta Stavební spořitelna

Sjednání spořeníjednorázový poplatek za sjednání stavebního spoření 0,00 %
Vedení spořeníroční poplatek za vedení stavebního spoření 324 Kč
Úrok spořeníúroková sazba p.a. pro spoření 1,50 %
Sjednání úvěrujednorázový poplatek za sjednání úvěru ze stavebního spoření
-
Vedení úvěruroční poplatek za vedení úvěru ze stavebního spoření
-
Úrok úvěrúroková sazba p.a. pro úvěr ze stavebního spoření
-
Mimořádná splátkabezplatná mimořádná splátka Ne
Splatnost úvěrumax. doba splácení úvěru ze stavebního spoření
-
Internetbankingstavební spoření je možné sledovat přes internetbanking Ano
Ostatnídalší informace o produktu bez poplatku od 55 let při cílové částce 200/500 tisíc Kč, předčasné ukončení po 2 letech bez sankce
Přeprodejprodukt je touto institucí pouze přeprodáván a je původně nabízen jinou finanční institucí
-

Expertní hodnocení Stavební spoření 55+

Pozitivem produktu je možnost založení kdykoliv bez poplatku. Ale tato se vztahuje jen k dvěma hodnotám cílové částky. V reklamě deklarovaného hodnocení až 4,29% se tak zaručeně nedožijete. Moneta stavební spořitelna u produktu 55+ nabízí bezpečně uložené peníze s nadstandardním výnosem, díky státnímu příspěvku. Proto je tento produkt zajímavým nástrojem pro zhodnocení volných peněz pro klienty, kteří dosáhli požadovaného věku.

Popis produktu Stavební spoření 55+

Se stavebním spořením 55+ si vytvoříte finanční rezervu díky solidnímu úročení a statní podpoře. S tímto stavebním spořením máte bezpečně uložené peníze i když vám už je více než 55 let, resp. právě proto.

U tohoto produktu pro specifickou klientelu si můžete vybrat jen ze dvou cílových částek - 200.000,- nebo 500.000,- Kč. Máte ale sjednání produktu zdarma (při dosažení věku 55 roků). Zároveň máte možnost ukončit smlouvu bez poplatku již po dvou letech. 

Úroková sazba je veskrze průměrná, ale státní podpora až 2.000 korun poskytne klientovi zajímavý výnos pro nižší z cílových částek. Úspory z tohoto produktu jsou spolehlivě zajištěny Fondem pojištění vkladů, tedy v případě finančních potíží stavební spořitelny nepřijdete ani o korunu.

Chci sjednat stavební spoření pohodlně

Cílová částka
Měsíční vklad
Vaše celé jméno
Váš telefon
 

Po vyplnění nezávazné žádosti o stavební spoření budete kontaktování odborníkem.

Maximální státní příspěvek 2.000 Kč za rok získáte při stavebním spoření 20.000 Kč ročně (1.700 Kč měsíčně), cílová částka 136.000 Kč. Smlouva o stavebním spoření se uzavírá nejméně na dobu 6 let. Při volbě vyšší cílové částky (200.000 Kč) déle fixujete aktuální výhodný úrok. Státní příspěvek získá účastník jen u jedné smlouvy.