Web: www.ppfbanka.cz Internetbanking: ibs.ppfbanka.cz
  Adresa: Evropská 2690/17, 160 41 Praha 6 
  IČ: 47116129 
  SWIFT: PMBP CZ PP 
  Kód banky: 6000 
  Na českém trhu: 5.11.1992 
  SROVNEJTE PRODUKTY S AKTUÁLNÍ NABÍDKOU OSTATNÍCH BANK

  Expertní hodnocení banky PPF banka

  PPF Banka je jednou ze specializovaných bank, když prakticky neposkytuje služby retailové klientele. To neznamená, že by vám odmítla založit účet, ale spíše vás brzy prakticky odradí svojí poplatkovou politikou. Služby "pro lidi" totiž poskytuje v rámci skupiny druhá banka Air Bank.
  Pokud však jste již investorem v řádu milionů EUR, tak se o vás banka postará a bude vás hýčkat svými doplňkovými službami. Dalo by se říct, že ambicí banky je hlavně obsloužit skupinu PPF, její manažery či obchodní partnery, kteří si chtějí více užívat života, než se každodenně starat o své finanční přebytky.
  Rovněž máte šanci využít PPF Banky, pokud jste starosta města či obce - banka dlouhodobě spravuje prostředky hlavního města Prahy, tj. umí spolehlivě tytéž služby nabídnout jiným municipalitám.

  O bance PPF banka

  PPF banka a.s. je nedílnou součástí finanční a investiční skupiny PPF. Banka se zaměřuje zejména na poskytování finančních, investičních a poradenských služeb vybraným klientům a také na privátní bankovnictví. Mezi klienty PPF banky patří především finanční instituce, střední a velké podniky s českým kapitálem a subjekty komunální sféry. PPF banka plní funkci centrální treasury banky skupiny PPF. Pro společnosti v rámci skupiny PPF provádí jak mezinárodní platební operace, tak i zajišťovací a další investiční služby, například zprostředkování financování na kapitálových trzích. Banka se specializuje na obchodování s cennými papíry na většině trhů Evropy, USA, Ruska a některých zemí Asie, především pro profesionální investory. V uplynulých letech si PPF banka vybudovala pověst solidního a důvěryhodného partnera ve finančním světě a mezi klienty. Toto renomé zároveň se strategickou úlohou ve skupině PPF umožňuje bance dosahovat nadprůměrných finančních výsledků. Majoritním akcionářem (92,96 %) PPF banky je PPF Group N.V., minoritní podíl (6,73 %) vlastní hlavní město Praha.

  PPF banka byla založena v roce 1992 pod obchodním jménem ROYAL BANKA CS, a.s. V roce 1995 se majoritním akcionářem banky stalo Hlavní město Praha a banka se přejmenovala na První městskou banku, a.s. V roce 2002 nastala změna majoritního akcionáře banky a strategickým investorem se stala Česká pojišťovna a.s., člen finanční skupiny PPF. Od roku 2003 se banka plně integrovala do skupiny PPF a přijala v roce 2004 i své nové jméno – PPF banka a.s.

  Dotazy v poradně k

  RK

  #4814, Pobočky PPF banky, Banka, 21.6.2018

  Dobrý den, mám dotaz. Má banka PPF pobočku ve Znojmě? Pokud ano, napište mi prosím adresu. Předem děkuji s přáním hezkého zbytku dne. 

  Dobrý den,

  PPF banka má pouze 3 pobočky (dvě v Praze a jednu v Ostravě) a neposkytuje služby retailovým klientům. 

  MH

  #3792, Pobočka PPF Banka Ostrava, Banka, 30.8.2017

  Dobrý den, chci se zeptat, má PPF Banka pobočku v Ostravě nebo v Opavě?

  Dobrý den,

  PPF Banka má pouze 3 pobočky v Praze. Tato banka poskytuje výhradně firemní a privátní bankovnictví, bankovní produkty pro běžnou retailovou klientelu v nabídce nenajdete.

  M

  #796, Dotaz v bankovní poradně, , 31.5.2013

  Dobrý deň, v ktorej z týchto bánk drží podiel stát a aký je vysoký ? Resp. kde by sa dala informácia dohľadať ? ČSOB Česká spořitelna KB Unicredit Bank Raiffeisen bank GE Money Bank J & T BANKA PPF banka Sberbank CZ LBBW Bank CZ

  Dobrý den,

  stát nedrží podíl v žádné retailové bance - veškeré retailové komerční banky na českém trhu jsou v rukou soukromých subjektů.

  P

  Dobrý večer,

  je to PPF Banka.

  Články o

  Okamžité platby umí už 8 bank. A další přibydou v nejbližších týdnech

  3.1.2020, Běžný účet, Autor: Pavel Strašák

  … kde tedy okamžité platby najdete? Koncem minulého roku jeplně umožňovaly: Air Bank Česká spořitelna Banka Creditas Komerční banka Raiffeisenbank PPF banka Moneta Money Bank a ČSOB Na přelomu roku se k nim měla připojit také Fio banka. Jejíplán byl takový, že koncem prosince umožní klientům…