PRIVAT BANK AG

  Adresa: Dlouhá 26/709, 110 00 Praha 1 
  IČ: 27184765 
  SWIFT: Nemá SWIFT/BIC 
  Kód banky: 8200 
  Na českém trhu: 1.1.2005 
  SROVNEJTE PRODUKTY S AKTUÁLNÍ NABÍDKOU OSTATNÍCH BANK

  Expertní hodnocení banky PRIVAT BANK AG

  Privat Bank AG neposkytuje běžné bankovní služby retailovému segmentu. Pro bohatší klientelu však zjevně udělá první i poslední - zaručuje diskrétnost, kvalitu péče, zachování hodnot a bezpečnosti.
  Privat Bank uvádí, že díky vysokým standardům vzdělání zaměstnanců zajišťuje nejkvalitnější profesionální a individuální poradenství „z jedné ruky.“
  Nebuďte ovšem překvapeni, že při kliknutí na interntové bankovnictví se dostanete na rozhraní "normální" rakouské Raiffeisen banky.

  O bance PRIVAT BANK AG

  PRIVAT BANK der Raiffeisenlandesbank Oberösterreich působí prostřednictvím vlastních poboček v Rakousku, jižním Německu a České republice. Služby klientům ze Slovenska jsou poskytovány z Rakouska z Vídně. 
  PRIVAT BANK der Raiffeisenlandesbank Oberösterreich je symbolem špičkové kvality poradenství, transparentnosti a srozumitelnosti. Na základě individuálních potřeb klientů vyvíjíme na míru šité investiční a finanční strategie. Jako samostatná banka jedná zcela nezávisle a podle principu „nejlepší rozhodnutí vyžaduje nejlepší radu“ vybírá výlučně produkty s nejvyšším standardem kvality. Při všech poradenských činnostech jsou rozhodující potřeby klientů. Zvláštní pozornost Privat Bank věnuje zachování hodnoty a dlouhodobému výnosu investovaných prostředků. Díky vlastnímu vedení účtů a bankovních schránek zaručuje naprostou diskrétnost i v rámci celého koncernu.