Banky.cz Kódy bank Kód banky 8200

Banka PRIVAT BANK AG ukončila svoji činnost dne 31.12.2021

Banka Privat Bank AG ukončila svou činnost na konci roku 2021

Přehled banky PRIVAT BANK AG

Internetbanking
Adresa:
Dlouhá 26/709, 110 00 Praha 1
27184765
SWIFT
Nemá SWIFT/BIC
E-mail
Telefon
Na českém trhu
1.1.2005

Pobočky a bankomaty Raiffeisenlandesbank Oberösterreich (PRIVAT BANK AG)

REKLAMA

O bance Raiffeisenlandesbank Oberösterreich (PRIVAT BANK AG)

PRIVAT BANK der Raiffeisenlandesbank Oberösterreich působí prostřednictvím vlastních poboček v Rakousku, jižním Německu a České republice. Služby klientům ze Slovenska jsou poskytovány z rakouské pobočky z Vídně. Banka má družstevní vlastnickou strukturu a je vlastněna mnoha spoluvlastníky - zejména rakouskými klienty této banky. 

Banka PRIVAT BANK der Raiffeisenlandesbank Oberösterreich uvádí, že je symbolem špičkové kvality poradenství, transparentnosti a srozumitelnosti. Na základě individuálních potřeb klientů vyvíjí na míru šité investiční a finanční strategie. Jako samostatná banka jedná zcela nezávisle a podle principu „nejlepší rozhodnutí vyžaduje nejlepší radu“ vybírá výlučně produkty s nejvyšším standardem kvality. 

Při všech poradenských činnostech jsou rozhodující potřeby klientů. Zvláštní pozornost věnuje Privat Bank AG zachování hodnoty a dlouhodobému výnosu investovaných prostředků. Díky vlastnímu vedení účtů a bankovních schránek zaručuje naprostou diskrétnost i v rámci celého koncernu. Banka také poskytuje služby německy nazývané "treuhand", česky "důvěrníka", často využívané při nákupu nemovitostí.

Jedinou českou pobočkou Privat Bank je kancelář v Praze na adrese Dlouhá 29, 110 00 Praha 1 fungující pod názvem OberÖsterreich.Haus Prag.  Zaměřuje se jak na firemní klientelu, tak na již zmíněné movitější klienty. Vyjma této pobočky nejsou na našem území dostupné další služby PRIVAT BANK der Raiffeisenlandesbank Oberösterreich, samozřejmě ani bankomaty. Výběr z bankomatu je v ČR zpoplatněn jako výběr zahraniční.

Nahlásit chybu


Kód banky 8200 patří bance Raiffeisenlandesbank Oberösterreich (PRIVAT BANK AG). Raiffeisenlandesbank Oberösterreich (PRIVAT BANK AG) je bankou působící v České republice, která má SWIFT kód Nemá SWIFT/BIC a sídlí na adrese Dlouhá 26/709, 110 00 Praha 1.

Naše tipy

Banka s kódem 8200

Kód banky 8200

Pro český platební styk potřebujete znát vždy číslo účtu, jehož důležitou součástí je kód banky. Pokud posíláte peníze na účet v bance Raiffeisenlandesbank Oberösterreich (PRIVAT BANK AG), je nutné použít bankovní kód 8200. Kód banky je v Česku jednotlivým bankám přidělován Českou národní bankou. V přidělených kódech bohužel nelze vysledovat jednoduchý systém pro zapamatování. Server Banky.cz Vám proto nabízí kompletní přehled bankovních kódů všech bankovních institucí působících na území České republiky. Můžete si tak jednoduše a rychle ověřit do jaké banky posíláte své peníze či zjistit kód banky v případě, že znáte pouze název banky.

Banka, která má kód banky 8200

Pro mezinárodní platby je potřeba použít IBAN číslo účtu spolu se SWIFT kódem. SWIFT kód (Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunication - Společnost pro celosvětovou mezibankovní finanční telekomunikaci) nebo také BIC kód (Bank Identifier Code = bankovní identifikační kód) slouží s IBAN číslem účtu a jménem účtu zejména k mezinárodnímu platebnímu styku.

Raiffeisenlandesbank Oberösterreich (PRIVAT BANK AG) má SWIFT kód Nemá SWIFT/BIC

Co je kód banky?

Kód banky je přesně čtyřmístné číslo pro přímou identifikaci bankovní instituce. Čtyřmístný kód banky se používá pro vnitrostátní bezhotovostní platební styk. Pro platby do Evropy či jinam do světa se nepoužívá kód banky, ale IBAN, který si můžete vygenerovat zde.

Na této stránce najdete seznam bank dle kódů, ale rovněž i seznam kódů všech bank.
Nejčastěji jsou hledané tyto kódy bank:

Jak používat stránku Kódy bank

Banky a jejich kódy jsou seřazené dle nejhledanějších bank a dále dle abecedy. Druhá tabulka obsahuje bankovní kódy pro technické realizace, tedy takové, na které se nedá platit a můžete na ně narazit jen ve výjimečných případech.

Pokud kliknete na řádek s bankou a kódem banky, získáte více informací o bance. Při kliknutí přímo na kód banky se dozvíte více o kódu samotném.

Více o kódech bank se dozvíte ve článcích a bankovní poradně. Případně můžete vyhledat v poli v záhlaví webu "kód banky".

REKLAMA

Srovnáváme hypotéky od

© Banky.cz 2023, všechna práva vyhrazena