Banky.cz Kódy bank Kód banky 7970

Produkty banky Moneta Stavební spořitelna

Přehled banky Moneta Stavební spořitelna

Adresa:
Vyskočilova 1441/1b, 140 00 Praha 4 - Michle
47115289
SWIFT
E-mail
Telefon
+420 224 443 636 (7:00–21:00)
Na českém trhu
28.9.1992

Pobočky a bankomaty Moneta Stavební spořitelna

REKLAMA

O bance Moneta Stavební spořitelna

Dnešní Moneta stavební spořitelna a.s. byla založena již v roce 1992 jako Wüstenrot a.s. Značka vytrvala až do roku 2020, kdy si po odchodu společnosti Wüstenrot z českého trhu převzala Moneta Money Bank jak samotnou stavební spořitelnu Wüstenrot, tak i Wüstenrot hypoteční banku. MONETA Money Bank, a.s. je v čele finanční skupiny MONETA. 

Moneta Money Bank, jejíž součástí stavební spořitelna je, vystupuje coby banka s cílem stát se „šampionem ve financování českých domácností, živnostníků a firem, stát se zároveň tou nejinovativnější organizací poskytující finanční služby v České republice - a to jak v očích svých klientů, zaměstnanců i komunit, ve kterých banka podniká“. 

Moneta stavební spořitelna nabízí finanční produkty v těchto kategoriích: stavební spoření, úvěr ze stavebního spoření, překlenovací úvěr. Vzhledem k tomu, že poskytuje až 1,5 milionu Kč bez zajištění nemovitostí, mohou být peníze z úvěru využity i k pořízení bydlení družstevního. Coby digitální banka stále přináší nová digitální řešení, díky nimž její klienti mohou řešit své finanční potřeby pohodlně a bezpečně online, kdykoliv a kdekoliv. Speciální nabídku má v oblasti financování bytových družstev nebo SVJ.

Od svého vstupu na Pražskou burzu cenných papírů v roce 2016 má banka silnou pozici v retailovém a zemědělském sektoru a svoje služby zaměřuje též na živnostníky, malé a střední podniky. Mimo to poskytuje banka další produkty z oblasti finančního sektoru tak, aby zde klient mohl vyřešit vše pod jednou střechou. A přestože jde o banku digitální, stále udržuje dostupnou síť poboček tak, aby její služby mohli využívat i ti klienti, kteří digitální řešení nevyhledávají.

Nahlásit chybu


Kód banky 7970 patří bance Moneta Stavební spořitelna. Moneta Stavební spořitelna je bankou působící v České republice, která má SWIFT kód a sídlí na adrese Vyskočilova 1441/1b, 140 00 Praha 4 - Michle.

Naše tipy

Získejte
nejvýhodnější hypotéku

PŘEHLED A POROVNÁNÍ HYPOTÉK VŠECH BANK

Kreditka
s nejnižším úrokem

POROVNÁNÍ KREDITNÍCH KARET NA ČESKÉM TRHU

Nejvhodnější půjčka
přesně pro vás

PODMÍNKY A SROVNÁNÍ PŮJČEK VŠEHO DRUHU

Termínovaný vklad s
nejlepší úrokovou sazbou

přehled a porovnání termínovaných vkladů všech bank

Získejte nejvýhodnější
stavební spoření

Přehled a porovnání stavebního spoření

Penzijní spoření
s nejvyšším výnosem

Porovnání penzijního spoření na českém trhu

Nejvýhodnější nebankovní půjčka

Podmínky a srovnání nebankovních půjček

Konsolidace půjček přesně pro vás

Porovnání refinancování a konsolidací půjček

Banka s kódem 7970

Kód banky 7970

Pro český platební styk potřebujete znát vždy číslo účtu, jehož důležitou součástí je kód banky. Pokud posíláte peníze na účet v bance Moneta Stavební spořitelna, je nutné použít bankovní kód 7970. Kód banky je v Česku jednotlivým bankám přidělován Českou národní bankou. V přidělených kódech bohužel nelze vysledovat jednoduchý systém pro zapamatování. Server Banky.cz Vám proto nabízí kompletní přehled bankovních kódů všech bankovních institucí působících na území České republiky. Můžete si tak jednoduše a rychle ověřit do jaké banky posíláte své peníze či zjistit kód banky v případě, že znáte pouze název banky.

Banka, která má kód banky 7970

Pro mezinárodní platby je potřeba použít IBAN číslo účtu spolu se SWIFT kódem. SWIFT kód (Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunication - Společnost pro celosvětovou mezibankovní finanční telekomunikaci) nebo také BIC kód (Bank Identifier Code = bankovní identifikační kód) slouží s IBAN číslem účtu a jménem účtu zejména k mezinárodnímu platebnímu styku.

Moneta Stavební spořitelna má SWIFT kód

Co je kód banky?

Kód banky je přesně čtyřmístné číslo pro přímou identifikaci bankovní instituce. Čtyřmístný kód banky se používá pro vnitrostátní bezhotovostní platební styk. Pro platby do Evropy či jinam do světa se nepoužívá kód banky, ale IBAN, který si můžete vygenerovat zde.

Na této stránce najdete seznam bank dle kódů, ale rovněž i seznam kódů všech bank.
Nejčastěji jsou hledané tyto kódy bank:

Jak používat stránku Kódy bank

Banky a jejich kódy jsou seřazené dle nejhledanějších bank a dále dle abecedy. Druhá tabulka obsahuje bankovní kódy pro technické realizace, tedy takové, na které se nedá platit a můžete na ně narazit jen ve výjimečných případech.

Pokud kliknete na řádek s bankou a kódem banky, získáte více informací o bance. Při kliknutí přímo na kód banky se dozvíte více o kódu samotném.

Více o kódech bank se dozvíte ve článcích a bankovní poradně. Případně můžete vyhledat v poli v záhlaví webu "kód banky".

REKLAMA

Srovnáváme hypotéky od

© Banky.cz 2023, všechna práva vyhrazena