Banky.cz Banky.cz Kódy bank Kód banky 2210

Kód banky 2210

Banka s kódem 2210 je ERB Bank
ERB Bank


Banka ERB Bank ukončila svoji činnost dne 29.1.2019

Nejvyšší správní soud v lednu 2019 s konečnou platností potvrdil rozhodnutí ČNB o odebrání licence ERB bance z roku 2016. Náhrady za vklady u ERB vyplatil Garanční fond již v roce 2017, a to ve výši přibližně 3,4 miliardy. 

  Adresa:  
  IČ:  
  SWIFT: FICHCZPP 
  Kód banky: 2210 
  Na českém trhu:  
  SROVNEJTE PRODUKTY S AKTUÁLNÍ NABÍDKOU OSTATNÍCH BANK

  Banka s kódem 2210

  Kód banky 2210

  Pro český platební styk potřebujete znát vždy číslo účtu, jehož důležitou součástí je kód banky. Pokud posíláte peníze na účet v bance ERB Bank, je nutné použít bankovní kód 2210. Kód banky je v Česku jednotlivým bankám přidělován Českou národní bankou. V přidělených kódech bohužel nelze vysledovat jednoduchý systém pro zapamatování. Server Banky.cz Vám proto nabízí kompletní přehled bankovních kódů všech bankovních institucí působících na území České republiky. Můžete si tak jednoduše a rychle ověřit do jaké banky posíláte své peníze či zjistit kód banky v případě, že znáte pouze název banky.

  Banka, která má kód banky 2210

  Pro mezinárodní platby je potřeba použít IBAN číslo účtu spolu se SWIFT kódem. SWIFT kód (Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunication - Společnost pro celosvětovou mezibankovní finanční telekomunikaci) nebo také BIC kód (Bank Identifier Code = bankovní identifikační kód) slouží s IBAN číslem účtu a jménem účtu zejména k mezinárodnímu platebnímu styku.

  ERB Bank má SWIFT kód FICHCZPP  Banky v ČR