Banky.cz Banky.cz Kódy bank Kód banky 7950

Kód banky 7950

Banka s kódem 7950 je Raiffeisen stavební spořitelna
Raiffeisen stavební spořitelna
  Adresa:  
  IČ: 49241257 
  SWIFT:  
  Kód banky: 7950 
  Na českém trhu:  
  SROVNEJTE PRODUKTY S AKTUÁLNÍ NABÍDKOU OSTATNÍCH BANK

  Flash news o Raiffeisen stavební spořitelna

  31.3.2017

  RSTS zjednodušuje svoji produktovou nabídku

  Raiffeisen stavební spořitelna v roce 2008 zdědila produkty po HYPO stavební spořitelně. Jaro 2017 ji snad konečně rozhoupává k větším změnám, když avizuje, že zahájila "první vlnu zjednodušování produktové nabídky". Úroková sazba úvěrového tarifu se sjednocuje pro stávající i nové klienty na 1,88%, při využití méně než 80% LTV. Ale i s běžný úvěrovým tarifem U153 ještě klient dosáhne na 2,99%, což je v levnější třetině stavebních spořitelen. Spořící sazba zůstává na 1,0%. Měsíční poplatky za vedení spoření, ale bohužel RSTS sráží až na poslední místo v našich přehledech. Buďto RSTS klienty získá naprostou flexibilitou, nebo to bude chtít v zahájených změnách ještě pokračovat!

  Banka s kódem 7950

  Kód banky 7950

  Pro český platební styk potřebujete znát vždy číslo účtu, jehož důležitou součástí je kód banky. Pokud posíláte peníze na účet v bance Raiffeisen stavební spořitelna, je nutné použít bankovní kód 7950. Kód banky je v Česku jednotlivým bankám přidělován Českou národní bankou. V přidělených kódech bohužel nelze vysledovat jednoduchý systém pro zapamatování. Server Banky.cz Vám proto nabízí kompletní přehled bankovních kódů všech bankovních institucí působících na území České republiky. Můžete si tak jednoduše a rychle ověřit do jaké banky posíláte své peníze či zjistit kód banky v případě, že znáte pouze název banky.

  Banka, která má kód banky 7950

  Pro mezinárodní platby je potřeba použít IBAN číslo účtu spolu se SWIFT kódem. SWIFT kód (Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunication - Společnost pro celosvětovou mezibankovní finanční telekomunikaci) nebo také BIC kód (Bank Identifier Code = bankovní identifikační kód) slouží s IBAN číslem účtu a jménem účtu zejména k mezinárodnímu platebnímu styku.

  Raiffeisen stavební spořitelna má SWIFT kód  Banky v ČR