Banky.cz Banky.cz Kódy bank Kód banky 7940

Kód banky 7940

Sparkasse (Waldviertler Sparkasse)
  Web: www.wspk.cz Internetbanking: eb.wspk.cz
  Adresa: Klášterská 126/II, 377 01 Jindřichův Hradec 
  IČ: 49060724 
  SWIFT: SPWT CZ 21 
  Kód banky: 7940 
  Na českém trhu: 21.4.1994 
  SROVNEJTE PRODUKTY S AKTUÁLNÍ NABÍDKOU OSTATNÍCH BANK

  Flash news o Sparkasse (Waldviertler Sparkasse)

  20.5.2019

  Waldviertler Sparkasse Bank slaví 25 let v Česku
  Banka, která má českou centrálu v Jindřichově Hradci se spojila s městem za účelem velké oslavy. Tuto sobotu se centrum Jindřichova Hradce promění ve velkolepý Farmářský food festival spojený s kulturním programem. Spolupořadatelem je i asociace soukromého zemědělství ČR, jako přirozený partner banky při financování českého a moravského venkova.
  Sparkasse, která nemá žádnou pobočku ve velkém městě je na českém trhu trochu unikát. Ale zdá se, že se jí daří, takže přejeme dalších úspěšných nejméně 25 let.

  9.9.2016

  Nečekaný vítěz Hypotéka šitá na míru
  Waldviertler sparkasse se stala nečekaným vítězem velkého hypotečního testu Hospodářských novin, když pro 5ti letou fixaci aktuálně nabízí úrok od 1,75% p.a. Mezi českými bankami stále také není obvyklé zpracování hypotéky zdarma a vedení úvěrového účtu zdarma. Banka v rámci produktu umožňuje i  mimořádné splátky v průběhu období fixace. Zdá se to jako ideální produkt - kde to má háček?

  Banka s kódem 7940

  Kód banky 7940

  Pro český platební styk potřebujete znát vždy číslo účtu, jehož důležitou součástí je kód banky. Pokud posíláte peníze na účet v bance Sparkasse (Waldviertler Sparkasse), je nutné použít bankovní kód 7940. Kód banky je v Česku jednotlivým bankám přidělován Českou národní bankou. V přidělených kódech bohužel nelze vysledovat jednoduchý systém pro zapamatování. Server Banky.cz Vám proto nabízí kompletní přehled bankovních kódů všech bankovních institucí působících na území České republiky. Můžete si tak jednoduše a rychle ověřit do jaké banky posíláte své peníze či zjistit kód banky v případě, že znáte pouze název banky.

  Banka, která má kód banky 7940

  Pro mezinárodní platby je potřeba použít IBAN číslo účtu spolu se SWIFT kódem. SWIFT kód (Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunication - Společnost pro celosvětovou mezibankovní finanční telekomunikaci) nebo také BIC kód (Bank Identifier Code = bankovní identifikační kód) slouží s IBAN číslem účtu a jménem účtu zejména k mezinárodnímu platebnímu styku.

  Sparkasse (Waldviertler Sparkasse) má SWIFT kód SPWT CZ 21  Banky v ČR