Banky.cz Banky.cz Banky v ČR Waldviertler Sparkasse von 1842 AG
Sparkasse (Waldviertler Sparkasse von 1842 AG)

Sparkasse (Waldviertler Sparkasse von 1842 AG)

  Web: www.wspk.cz Internetbanking: eb.wspk.cz
  Adresa: Klášterská 126/II, 377 01 Jindřichův Hradec 
  IČ: 49060724 
  SWIFT: SPWT CZ 21 
  Kód banky: 7940 
  Na českém trhu: 21.4.1994 
  SROVNEJTE PRODUKTY S AKTUÁLNÍ NABÍDKOU OSTATNÍCH BANK

  Expertní hodnocení banky Waldviertler Sparkasse von 1842 AG

  Česká odnož rakouské banky, zastoupena pouze lokálně v jižní části republiky. Jako jeden z mála posledních peněžních ústavů stále nabízí vkladní knížky. U běžného účtu je zde vidět snaha cílit na různé segmenty na trhu (k mání je i speciální účet pro důchodce), ale opět se mi zdá tento model již trochu out a naopak in je dnes jednoduchá nabídka s jedním univerzálním účtem pro všechny.
  Slušné sazby u hypoték, spoření při dnešních úrokových sazbách nic moc.
  Banka v posledních letech vytvořila nový přehlednější web, disponuje plnohodnotným internetovým bankovnictvím. Služby jsou srozumitelné, jednoduše prezentované a vlivem toho, že banka působí v menších městech hraje prim osobní přístup a v případě firemního financování i schopnost vyjednat individuální podmínky.

  O bance Sparkasse (Waldviertler Sparkasse von 1842 AG)

  Waldviertler Sparkasse Bank AG je tradiční rakouská samostatná regionální banka s působností na českém bankovním trhu od roku 1994. Banka patří do rakouského uskupení Sparkassengruppe s více než 170 letou tradicí. 
  WSPK se vyznačuje osobním přístupem a svoji cestu poskytování služeb občanům a malým firmám volí prostřednictvím malých měst v jižních Čechách, na Vysočině a na jižní Moravě.

  Články o Sparkasse (Waldviertler Sparkasse von 1842 AG)

  Velké hodnocení bank, záložen a stavebních spořitelen (září 2014) – 2. díl

  Velké hodnocení bank, záložen a stavebních spořitelen (září 2014) – 2. díl

  9.9.2014, Aktuálně

  …evod vrámci EU za 0,2 EUR, a bohužel značně nepřehledné webové stránky. Pro udržení „kroku“ skonkurencí by to chtělo trochu přidat. Waldviertler Sparkasse von 1842 AG Česká odnož rakouské banky, zastoupena pouze lokálně v jižních Čechách a na vysočině. Jako jeden z…  Rychlé odkazy

  Banky v ČR