Banky.cz Banky.cz Kódy bank Kód banky 2250

Kód banky 2250

Banka s kódem 2250 je Creditas (Banka Creditas)
Creditas (Banka Creditas)
  Web: www.creditas.cz Internetbanking: ib.creditas.cz
  Adresa: tř. Svobody 1194/12, 779 00 Olomouc 
  IČ: 63492555 
  SWIFT: CTASCZ22 
  Kód banky: 2250 
  Na českém trhu:  
  SROVNEJTE PRODUKTY S AKTUÁLNÍ NABÍDKOU OSTATNÍCH BANK

  Flash news o Creditas (Banka Creditas)

  3.3.2020

  Banka Creditas má 100 tisíc klientů a bilanci 75 miliard.
  Změna na banku z původní záložny Creditas prospěla - vyrostla v počtu klientů z 20 na neskutečných 100 tisíc. Banka dále rozšiřuje svoje spektrum služeb. Vloni přidala hypotéky, dětské účty a investiční produkty. Od března 2020 banka zavádí služby prémiového bankovnictví. Klientům s úsporami nad 3 mil.Kč, nebo pravidelným příjmem nad 75tis.Kč bude k dispozici osobní bankéř a banka bude nabízet zhodnocení úspor a kapitálu. Banka přidává do nabídky jedinečnou platební kartu Mastercard Real Gold a další karty se vstupem do letištních salonků, concierge, cestovní pojištěním a pojištěním zneužití karty.

  4.12.2019

  Hypotéky a investice nově u Banky Creditas.  
  Banka nově nabízí hypotéky s pevnou úrokovou sazbou od 2,57 % ročně, s fixací na 3 až 10 let. Výše úvěru dosahuje až 80 % hodnoty nemovitostí, kterými je zajištěn. Hypotéku je možné získat na vlastní bydlení i na investici (k pronájmu). Banka zavedla i americkou hypotéku, což je neúčelový úvěr zajištěný nemovitostí.  
  Strategií Banky CREDITAS je být ve špičce trhu v oblasti zhodnocování úspor. Její Spořicí účet plus nabízí v současnosti úročení až 2 % p.a., jako jedna z mála bank na trhu dokonce úročí i vklady na běžném účtu Richee, kde je úrok 1,5 % p.a. pro část vkladu.  
  Portfolio produktů banka nedávno rozšířila také o investice – zakládá nemovitostní fond, kde cílí na dlouhodobý výnos 5% (negarantovaných, nepojištěných FPV). Podfondy mají investovat hlavně do průmyslových nemovitostí, vkládat je možno od 100.000 Kč a investiční horizont má být 5 let.

  Banka s kódem 2250

  Kód banky 2250

  Pro český platební styk potřebujete znát vždy číslo účtu, jehož důležitou součástí je kód banky. Pokud posíláte peníze na účet v bance Creditas (Banka Creditas), je nutné použít bankovní kód 2250. Kód banky je v Česku jednotlivým bankám přidělován Českou národní bankou. V přidělených kódech bohužel nelze vysledovat jednoduchý systém pro zapamatování. Server Banky.cz Vám proto nabízí kompletní přehled bankovních kódů všech bankovních institucí působících na území České republiky. Můžete si tak jednoduše a rychle ověřit do jaké banky posíláte své peníze či zjistit kód banky v případě, že znáte pouze název banky.

  Banka, která má kód banky 2250

  Pro mezinárodní platby je potřeba použít IBAN číslo účtu spolu se SWIFT kódem. SWIFT kód (Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunication - Společnost pro celosvětovou mezibankovní finanční telekomunikaci) nebo také BIC kód (Bank Identifier Code = bankovní identifikační kód) slouží s IBAN číslem účtu a jménem účtu zejména k mezinárodnímu platebnímu styku.

  Creditas (Banka Creditas) má SWIFT kód CTASCZ22  Banky v ČR