Banky.cz Banky v ČR Všeobecná úverová banka

Všeobecná úverová banka

  Web: www.vub.cz
  Adresa:  
  IČ: 48550019 
  SWIFT: SUBA CZ PP 
  Kód banky: 6700 
  Na českém trhu: Zahájení činnosti: 14.1.1993
  Země centrály: Slovenská republika 
  SROVNEJTE PRODUKTY S AKTUÁLNÍ NABÍDKOU OSTATNÍCH BANK

  O bance Všeobecná úverová banka

  Všeobecná úverová banka neposkytuje běžné bankovní služby retailovému segmentu.

  Dotazy v poradně k

  JF

  #4937, Všeobecná úvěrová banka, Akcie a investice, 22.7.2018

  Dobrý den, zjistila jsem, že bych měla mít dvě akcie Všeobecné úvěrové banky sídlem v Bratislavě z roku 1994. Jak mohu zjistit, jestli ještě platí a jak mám dále pokračovat? Děkuji za odpověď

  Dobrý den,

  akcie Všeobecnej úverovej banky jsou obchodovány na bratislavské burze. Vlastnická práva těchto akcií spravuje Centrálny depozitár cenných papierov SR (CDCP). Nejprve si musíte najít prostředníka, který Vás bude na kapitálovém trhu zastupovat (pro slovenské akcie doporučuji Fio banku). Tento prostředník Vám zřídí majetkový účet v CDCP a převede Vám na něj Vaše akcie (doposud vedené v nezařazené evidenci). Následně budete moci s akciemi volně nakládat (např. je prodat). 

  KB

  #4663, Všeobecná úvěrová banka, Banka, 10.5.2018

  Přeji dobrý den, má Všeobecná úvěrová banka, a.s. Bratislava SR svou pobočku i někde na území České republiky? V kladné případě uveďte kde přesně. Předem děkuje ze Zlína, Karel

  Dobrý den,

  ano, Všeobecná úvěrová banka má v ČR jednu pobočku v Praze na adrese Pobřežní 3.

  G

  #2345, Prodej akcií, Akcie a investice, 4.12.2015

  Dobry den chtela bych prodat akcii vseobecna uverova banka

  Dobrý den,

  akcie lze dnes na burze prodávat pouze přes prostředníka - tzv. účastníka trhu s cennými papíry. Tuto službu nabízejí vybrané banky a nebankovní obchodníci na kapitálových trzích - doporučuji Fio Banku (nejnižší poplatky, nejlepší servis). 

  1) navštivte osobně pobočku Fio Banky, kde uzavřete komisionářskou smlouvu. Banka Vám vytvoří Váš akciový účet v Centrálním depozitáři cenných papírů (to stojí cca 100 Kč)

  2) do pěti pracovních dní bude účet aktivován, budou Vám na něj přiřazeny doposud nezařazené akcie VUB (ještě z kuponové privatizace hádám)

  3) akcie můžete prodat