Banky.cz Pojišťovny Pojišťovna VZP

Pojišťovna VZP

  Web: www.vzp.cz
  Adresa: Jankovcova 1566/2b, 170 00 Praha 7, CZ 
  IČ: 41197518 
  Na českém trhu: 1.1.1992 
  E-mail: info@vzp.cz

  Nejvýhodnější nabídka pojištění od profesionálů

  POVINNÉ
  Váš telefon

  94% klientů najdeme
  výhodnější pojištění

  Co bych měl pojistit a co naopak nikoli

  Jak již je z názvu tohoto pojištění patrné, tak je povinné pro každého uživatele motorového vozidla. Smyslem tohoto pojištění je krýt pojištěného za škody, které může způsobit ostatním účastníkům ať již na majetku nebo na zdraví.

  Co bych měl pojistit a co naopak nikoli

  Smyslem tohoto pojištění je pokrýt škody na svém vozidle, které se mohou přihodit nahodilou situací. V tomto pojištění si můžete například připojistit i vandalismus, pojištění skel a jiné další připojištění.

  Co bych měl pojistit a co naopak nikoli

  Tento typ pojištění kryje škody, které vám mohou vzniknout pouze na vaší nemovitosti. Toto pojištění zpravidla obsahuje riziko požáru, vodní nebezpečí, úder blesku, vichřice, vandalismus a mnoho dalších připojištění.

  Co bych měl pojistit a co naopak nikoli

  V tomto pojištění si kryjete škody, které vám mohou vzniknout na movitých věcech ve vašem domě či bytě. Nejčastěji se připojišťuje zkrat, přepětí nebo podpětí, které vám chrání škody na elektrospotřebičích, dále také proti přírodním živlům, nebo krádeži či loupeži. Kromě vybavení vaší domácnosti si můžete připojistit i věci ve sklepě nebo garáži.

  Co bych měl pojistit a co naopak nikoli

  Toto pojištění vám kryje škody, které můžete způsobit svému zaměstnavateli nebo v běžném občanském životě.

  Co bych měl pojistit a co naopak nikoli

  Životní pojištění má krýt ztrátu, která může vzniknout nahodilou událostí a může mít značný dopad na životní úroveň domácnosti. Mezi nejdůležitější patří riziko smrti, invalidita, trvalé následky, závažná onemocnění a mnoho dalších.

  Co bych měl pojistit a co naopak nikoli

  Hlavním smyslem cestovního pojištění je ochránit své výdaje za zdravotní péči v zahraničí. Pojistit se můžete na konkrétní stát kam cestujete, ať už to pracovně, rekreačně nebo studijně. Dále si můžete také připojistit ztrátu nebo odcizení zavazadel, zpoždění nebo zrušení letu a mnoho dalších připojištění.

  O pojišťovně Pojišťovna VZP

  VZP je největší zdravotní pojišťovna a lídr na trhu zdravotního pojištění již 30 let. Počet českých pojištěnců této první zdravotní pojišťovny založené ze zákona dosahuje téměř 6 milionů. Hlavním úkolem každé zdravotní pojišťovny je vybírat pojistné na zdravotní pojištěním. Stejně důležitým úkolem je hradit zdravotní služby poskytnuté jejím klientům smluvními poskytovateli.

  Všeobecná zdravotní pojišťovna má smlouvy s většinou lékařů v zemi. Disponuje dnes přibližně 180-ti pobočkami. VZP nabízí klientům spousty benefitů a motivuje je rozdělováním prostředků z fondu prevence ke zdravému životnímu stylu. V posledních letech se tedy stala vítězem v soutěži zdravotní pojišťovna roku.

  Články o

  Pojistka proti Covidu? Pojišťovny hlásí nové možnosti

  24.5.2021, Pojištění, Autor: Jan Klusák

  …omto případě se pojistka vztahujepouze na zahraniční pobyty do 30 dní. Maximální limit plnění je pak 30 000korun. Novou pojistku přichystala i Pojišťovna VZPS podobným produktem nedávno přispěchala takéPojišťovna VZP. Od května vám její cestovní pojištění proplatí náklady spojenés hosp…

  Cestovní pojištění: pojištění storna zájezdu využijete i na dovolené v Česku

  25.5.2020, Pojištění, Autor: Jan Klusák

  …edy rozhodli strávit letošní léto v Čechách,na Moravě nebo ve Slezsku, určitě na pojištění dovolené nezapomeňte. Může vámušetřit tisíce korun. Pojišťovna VZP připravila speciální produktV České republice navíc využijete nejen pojištění stornazájezdu, ale i další prvky cestovního pojišt…