Banky.cz Bankovní poradna zdarma #1007, Dotaz v bankovní poradně

Spořitelna odmítla půjčku přestože jsem pravidelně u nich spořil

Dobrý den,chtěl bych se zeptat.Mám u vás učet už asi dvanáct let,byl sem ve spořitelně žádat o pujcku.Anikdy !!!!! jste mi nic nedali .prokazoval sem se s příjmem 19000 kč. Silně uvažuji o zrušení učtu a vubec spolupraci s vámi. Je dost trapne když klient čs. Musi prosit u cizich bank.Neberte to prosm osobně jen mi to už dost leze na nervy.

Dobrý den,

nejsme Česká spořitelna ani jiná banka, ale pouze poradenský portál. Na trhu máme přes 30 institucí ochotných Vám poskytnout libovolné bankovní služby, tedy pakliže se Vám u ČS nelíbí, není nic jednoduššího než se porozhlédnout u konkurence.

S příjmem 19 000 Kč není problém půjčku získat - doporučuji prostudovat nabídku Air-Bank, Equa Bank či ZUNO Bank, kde naleznete aktuálně nejpříznivější úroky.