Banky.cz Bankovní poradna zdarma #1238, Dotaz v bankovní poradně

Jak nejlépe převést eura z Ruska do Česka bez zbytečných poplatků a ztrát na kurzu?

Dobrý den, jak nejvýhodněji na převod eura z Ruska do Česka. Tam chci účet zrušit a euro uložit v nějaké bance u nás. Kde mě nesežerou na poplatcích, kurzu... Předem díky za radu.

Dobrý den,

poplatkově za příchozí platbu vychází rozumně Air-Bank, FIO či Equa bank, rychlostí zpracování, kurzem a kvalitou korespondenčních bank Evropsko-Ruská banka (za cenu vyššího poplatku). Bude tedy záležet na objemu převáděných peněz a jak moc na převod případně spěcháte.