Banky.cz Bankovní poradna zdarma #1321, Dotaz v bankovní poradně

Jakou banku zvolit pro vedení účtu v USD a jak provést první vklad?

Dobrý den, potřebovala bych poradit, u jake banky vest ucet v USD a zda je mozne prvni vklad vlozit cash a v pripade posilani pres banku - tak z jake banky v CR. Dekuji

Dobrý den,

chcete běžný či spořicí účet? Běžný účet pro vnitrozemské či mezinárodní transakce? Mezinárodní transakce v rámci EU či i mimo EU?

Běžný účet v USD Vám z nízkonákladových bank povede Air-Bank, ZUNO či FIO.

U různých forem spoření (spořicí účet/terminovaný vklad) má velmi slušné úrokové sazby Evropsko-ruská banka. Pro menší částky a bez výpovědní lhůty je zajímavá Air-Bank s 0,5%.

Petr JermářBanky.cz